
Hagemøbelgruppe PLUSAlpha Junior
fra3 549 kr
Prispresset
Velg Materiale
Velg Farge
Velg Lengde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Hagemøbel for de små med kropp i varmgalvanisert stål.
Leveres umontert.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Farge | Gråbrun, Sort, Teak |
| Materiale | Resirkulert plast Sort, Tre/Stål |
| Serie | Alpha Junior |
| Lengde | 1180, 1770 mm |
| Bredde | 1180 mm |
| Høyde | 570 mm |
| Vekt | 75, 79, 31,8, 43,8 kg |
| Puteinkludert | Nei |
| Sitehøyde | 32,5 mm |
| Form bord | Rektangulær |
| Treslag | Furu |
