






Picnic Mini
Hvit1 837 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Picnic Mini fra Hillerstorp. Et møbel for de aller minste. Stabil konstruksjon som tåler barnas lek. Picnic Mini er laget av FSC-sertifisert kjernefuru. Skruene på innsiden er dekket for økt sikkerhet. Produsert i smålandske Hillerstorp.
Vedlikeholdsråd
- Beskytt møbelet fra fuktighet og regn, når møbelet ikke er i bruk, plasser det gjerne under tak eller dekk det med et møbeldeksel
- Vask og tørk av møbelet regelmessig, bruk et mildt rengjøringsmiddel
- Oppbevar møbelet innendørs om vinteren, i et kjølig og ikke for tørt rom, vask og tørk møbelet før det settes bort
- Etter en viss tid trenger møbelet å males på nytt, bruk dekkbeis for utendørs bruk
FSC
Forest Stewardship Council. FSC oppmuntrer til miljøtilpasset, samfunnsnyttig og økonomisk bærekraftig bruk av verdens skoger.
- Beskytt møbelet fra fuktighet og regn, når møbelet ikke er i bruk, plasser det gjerne under tak eller dekk det med et møbeldeksel
- Vask og tørk av møbelet regelmessig, bruk et mildt rengjøringsmiddel
- Oppbevar møbelet innendørs om vinteren, i et kjølig og ikke for tørt rom, vask og tørk møbelet før det settes bort
- Etter en viss tid trenger møbelet å males på nytt, bruk dekkbeis for utendørs bruk
FSC
Forest Stewardship Council. FSC oppmuntrer til miljøtilpasset, samfunnsnyttig og økonomisk bærekraftig bruk av verdens skoger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 960977 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Furu |
| Serie | Picnicbänk |
| Type | Barne møbler |
| Lengde | 1060 mm |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Sittedybde | 190 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Kolleksjon | Småland |
| Offentlig Miljø | Nei |
| Sittehøyde | 290 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| EAN-nr | 7319079609773 |
