


Benkebord Eden WoodPicknick 170Brun
5 662 kr7 549 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Brun

Picknick 170
Brun5 662 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et hendig pikniksett for 8 personer med benk og bord i ett, strategisk plassert på ditt favorittsted, fullfører den enkleste pikniken. De sammenleggbare benkesetene tilbyr alltid tørre og friske sitteplasser. Laget av 27 mm svensk FSC-furu. Leveres umontert.
Mål
- Bordlengde/Sitelengde: 1700 mm
- Bordbredde: 710 mm
- Bordlengde/Sitelengde: 1700 mm
- Bordbredde: 710 mm
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 0907-6 |
| Farge | Brun |
| Materiale | Furu |
| Serie | Picknick |
| Type | Benkebord |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1700 mm |
| Bredde | 1850 mm |
| Høyde | 740 mm |
| Sittedybde | 300 mm |
| Sammenleggbar | Ja |
| Uttrekkbart | Nei |
| Form bord | Rektangulär |
| Offentlig Miljø | Ja |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Antall Sitteplasser | 8 |





