





Cafégruppe Venture HomeCane med 2 Lindos StolerSort
4 151 kr5 189 kr
Spar 20 %
Kampanje

Cane med 2 Lindos Stoler
Sort4 151 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Cane fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i børstet akasie. Kombineres med 2 Lindos spisestoler med stålben og sete i tau.
Bord
- Diameter: 90 cm
- Høyde: 79,5 cm
Stol
- Høyde: 86 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 59 cm
- Diameter: 90 cm
- Høyde: 79,5 cm
Stol
- Høyde: 86 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21181 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Bambu/Rep/Stål |
| Serie | Cane |
| Type | Kafégruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Form bord | Rund |
| Rygghøyde | 41 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Sittedybde | 40 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 44,4 cm |
| Antall Sitteplasser | 2 |
| Bruksområde | Utendørs |
