



Hagemøbelgruppe PLUSWegaSvart, Uten ryggstøtte, Resirkulert plast/Stål
13 686 kr
Prispresset
Farge
Materiale
Design

Wega
Svart, Uten ryggstøtte, Resirkulert plast/Stål13 686 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Wega bord- og benksett med moderne linjer kan stå ute år etter år.
Leveres umontert.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 187710-25 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Resirkulert plast Sort |
| Serie | Wega |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1770 mm |
| Bredde | 1610 mm |
| Høyde | 730 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Vekt | 124 kg |
| Form bord | Rektangulær |
| Sittehøyde | 45 mm |
| EAN-nr | 5703393732736 |
