
Spisegruppe Eden WoodWilma Ø100 cm med 4 Stoler
16 799 kr28 899 kr
Spar 42 %
Kampanje

Wilma Ø100 cm med 4 Stoler
16 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
spisegruppe Eden Wood Wilma 4 lenestoler Ø100 cm er et komplett sett med et rundt bord og 4 stk Wilma lenestoler.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 4071-G68 |
| Farge | Brun/Svart |
| Materiale | Tre/stål |
| Serie | Amanda |
| Type | Spisegruppe |
| Lengde | 2600 mm |
| Bredde | 2600 mm |
| Høyde | 900 mm |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rund |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| EAN-nr | 7350107034976 |
