




Spisegruppe Venture HomeAlma med 4 Virya StolerSort
13 687 kr17 109 kr
Spar 20 %
Kampanje

Alma med 4 Virya Stoler
Sort13 687 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Alma fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i aluminium. Kombineres med 4 stykker Virya spisestoler med stolben i aluminium og sete i tau.
"Bord
- Diameter: 120 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 73 cm
- Sittedybde: 41 cm
- Bredde: 60 cm
- Dybde: 62,5 cm"
- Diameter: 120 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 73 cm
- Sittedybde: 41 cm
- Bredde: 60 cm
- Dybde: 62,5 cm"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21290 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium/Polyester/Rep |
| Serie | Alma |
| Type | Spisegruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Form bord | Rund |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 34 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Sittedybde | 50 cm |
| Sitehøyde | 41 cm |
| Sittebredde | 43 cm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
