




Spisegruppe Venture HomeAnde med 4 Poda SpisestolerSort
9 559 kr11 949 kr
Spar 20 %
Kampanje

Ande med 4 Poda Spisestoler
Sort9 559 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Ande fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i aluminium. Matcher med 4 stykker Poda spisestoler med en ramme i aluminium.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 108 cm
- Sittedybde: 43 cm
- Bredde: 59 cm
- Dybde: 75 cm
- Diameter: 120 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 108 cm
- Sittedybde: 43 cm
- Bredde: 59 cm
- Dybde: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21276 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium/Teak |
| Serie | Ande |
| Type | Spisegruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Form bord | Rund |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 45 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 43 cm |
| Sittebredde | 42 cm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
