







Spisegruppe Venture HomeBorneo Bord med 6 Copacabana StolerSort
12 607 kr15 759 kr
Spar 20 %
Kampanje

Borneo Bord med 6 Copacabana Stoler
Sort12 607 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

En praktisk spisegruppe for alle anledninger! Det rektangulære spisebordet Borneo har smidige former med en ribbet bordplate som bølger nedover kantene ved bena. Det er konsekvent laget av det slitesterke materialet aluminium. Her i en stilren design med våre svarte spisestoler fra Copacabana-serien. Stolene har en rett nordisk design i aluminium og sete i textilene, og er stabelbare for smart oppbevaring. Her får du en gjennomtenkt spisegruppe med alle de riktige elementene! Bordets mål: 200x100x75cm.
Varemerke
Beskrivelse
En praktisk spisegruppe for alle anledninger! Det rektangulære spisebordet Borneo har smidige former med en ribbet bordplate som bølger nedover kantene ved bena. Det er konsekvent laget av det slitesterke materialet aluminium. Her i en stilren design med våre svarte spisestoler fra Copacabana-serien. Stolene har en rett nordisk design i aluminium og sete i textilene, og er stabelbare for smart oppbevaring. Her får du en gjennomtenkt spisegruppe med alle de riktige elementene! Bordets mål: 200x100x75cm.
"Bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 56 cm
- Dybde: 60 cm
- Høyde: 88 cm
"
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 56 cm
- Dybde: 60 cm
- Høyde: 88 cm
"
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23332 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium,Textilene |
| Serie | Borneo/Copacabana |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittedybde | 49 cm |
| Sitehøyde | 42 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |