








Spisegruppe Venture HomeBorneo Bord med 6 Tablas Stoler
12 607 kr15 759 kr
Spar 20 %
Kampanje

Borneo Bord med 6 Tablas Stoler
12 607 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Møbler uteområdet gjennomtenkt med et lekkert matchende, svart spisegruppe! Det rektangulære spisebordet Borneo har smidige former med en ribbet bordplate som bølger ned langs kantene ved bena. Gjennomgående produsert i det slitesterke materialet aluminium. Her sammen med moderne spisestoler fra serien Tablas. Stolen har en industriell stil og er produsert i slitesterkt aluminium i en sotet svart farge. Spisegruppen er egnet for utendørs bruk! Bordets mål: 200x100x75cm.
Varemerke
Beskrivelse
Møbler uteområdet gjennomtenkt med et lekkert matchende, svart spisegruppe! Det rektangulære spisebordet Borneo har smidige former med en ribbet bordplate som bølger ned langs kantene ved bena. Gjennomgående produsert i det slitesterke materialet aluminium. Her sammen med moderne spisestoler fra serien Tablas. Stolen har en industriell stil og er produsert i slitesterkt aluminium i en sotet svart farge. Spisegruppen er egnet for utendørs bruk! Bordets mål: 200x100x75cm.
Bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 48 cm
- Dybde: 48 cm
- Høyde: 88 cm
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Bredde: 48 cm
- Dybde: 48 cm
- Høyde: 88 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23328 |
| Farge | Sort/Mørkgrå |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Borneo/Tablas |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittedybde | 43 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 43 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |