
Spisegruppe Venture HomeBreak med 6 Lindos Stoler
fra7 799 kr
Velg Materiale
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe fra Venture Home. Samle vennene dine og nyt en solfylt dag i hagen rundt denne spisegruppen. Spisebordet Break har bordben i aluminium og en bordplate i svart polywood. Matchet med 6 stk Lindos stablebare spisestoler i svart stål. Enkel montering kreves.
Bord
- Lengde: 205 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Dybde: 59 cm
- Bredde: 57 cm
- Høyde: 86 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Sittedybde: 40 cm
- Sittebredde: 44,4 cm
- Lengde: 205 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Dybde: 59 cm
- Bredde: 57 cm
- Høyde: 86 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Sittedybde: 40 cm
- Sittebredde: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Sort |
| Materiale | Aluminium/Aintwood/Stål/Rep, Aluminium/Polywood |
| Serie | Break |
| Ileggsplate | Nei |
| Type | Spisegruppe |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 41 cm |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Nei |
| Sittedybde | 40 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 44,4 cm |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 6 |
