








Spisegruppe Venture HomeBront 150 med 4 Copacabana LenestolerSort Bord med Sorta Bein, Grå Stol med Sorta Bein
7 819 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Bront med fire Copacabana lenestoler.
"Dette er inkludert
- 4 stoler
- 1 bord
Mål Stol
- Bredde: 600 mm
- Dybde: 560 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 900 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1500 mm
Øvrig
- Mål mellom ben langsiden: 136 cm
- Høyde til underside av bord: 68,5 cm
"
- 4 stoler
- 1 bord
Mål Stol
- Bredde: 600 mm
- Dybde: 560 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 900 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1500 mm
Øvrig
- Mål mellom ben langsiden: 136 cm
- Høyde til underside av bord: 68,5 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18321 |
| Materiale | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Type | Spisegruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Farge | Sort/Grå |
| Serie | Break |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Sittedybde | 465 mm |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 405 mm |
| Ileggsplate | Nei |
