
Spisegruppe Venture HomeBront 150 med 4 Leon Lenestoler
fra8 855 kr
Velg Materiale
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Spisegruppe Venture Home Bront 150 med 4 Leon Armstoler er en stilig spisegruppe for hage eller uteplass. Den har et rektangulært spisebord med ramme og ben i aluminium og en bordplate i Aintwood. De fire armstolene har en ramme i aluminium med rygg og sete i tau. Gruppen krever lett montering.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Bront 150 med 4 Leon Armstoler er en stilig spisegruppe for hage eller uteplass. Den har et rektangulært spisebord med ramme og ben i aluminium og en bordplate i Aintwood. De fire armstolene har en ramme i aluminium med rygg og sete i tau. Gruppen krever lett montering.
"Dette inkluderer
- 4 stoler
- 1 bord
Mål Stol
- Bredde: 555 mm
- Dybde: 660 mm
- Høyde: 850 mm
Mål Bord
- Bredde: 900 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1500 mm
Annet
- Mål mellom ben langside: 136 cm
- Høyde til underside av bord: 68,5 cm
"
- 4 stoler
- 1 bord
Mål Stol
- Bredde: 555 mm
- Dybde: 660 mm
- Høyde: 850 mm
Mål Bord
- Bredde: 900 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1500 mm
Annet
- Mål mellom ben langside: 136 cm
- Høyde til underside av bord: 68,5 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Materiale | Aintwood/Aluminium/Rep, Polywood/Aluminium/Rep |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Type | Spisegruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 38 cm |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Polywood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Sittedybde | 400 mm |
| Sittehøyde | 470 mm |
| Sitehøyde | 470 mm |
| Sittebredde | 444 mm |
| Ileggsplate | Nei |
| Farge | Sort, Sort/Natur |