
Spisegruppe Venture HomeBront 205 med 6 Copacabana Lenestoler
fra7 399 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Bront med seks Copacabana lenestoler.
"Dette er inkludert
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 600 mm
- Dybde: 560 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 900 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 2050 mm
Øvrig
- Mål mellom ben langsiden: 193 cm
- Høyde til underside av bord: 68,5 cm
"
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 600 mm
- Dybde: 560 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 900 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 2050 mm
Øvrig
- Mål mellom ben langsiden: 193 cm
- Høyde til underside av bord: 68,5 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Sort/Grå, Svart/Svart |
| Materiale | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Serie | Bront |
| Ileggsplate | Nei |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 465 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Nei |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 405 mm |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |


