









Spisegruppe Venture HomeCopacabana med 6 Copacabana Lenestoler
14 195 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Venture Home Copacabana matgruppe med 6 Copacabana Karmstoler er en komfortabel spisegruppe for utendørs bruk. Gruppen leveres med et rundt spisebord med ramme og ben i aluminium og en bordplate i glass. De medfølgende, seks stolene er stabile med en ramme og ben i aluminium med en rygg og sete i grå Textilene og armlener i grå Aintwood. Gruppen krever lett montering.
Varemerke
Beskrivelse
Venture Home Copacabana matgruppe med 6 Copacabana Karmstoler er en komfortabel spisegruppe for utendørs bruk. Gruppen leveres med et rundt spisebord med ramme og ben i aluminium og en bordplate i glass. De medfølgende, seks stolene er stabile med en ramme og ben i aluminium med en rygg og sete i grå Textilene og armlener i grå Aintwood. Gruppen krever lett montering.
Mål Stol
- Bredde: 60 cm
- Dybde: 56 cm
- Høyde: 88 cm
Mål Bord
- Høyde til underside av bord: 64 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Bredde: 60 cm
- Dybde: 56 cm
- Høyde: 88 cm
Mål Bord
- Høyde til underside av bord: 64 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19013 |
| Materiale | glass/Aluminium/Textilene |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Type | Spisegruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Rygghøyde | 45 cm |
| Serie | Copacabana |
| Form bord | Rund |
| Bruksområde | Utendørs |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Høyde | 740 mm |
| Sittedybde | 440 mm |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 530 mm |
| Ileggsplate | Nei |