





Spisegruppe Venture HomeJulle med 6 Cubb Spisestoler
12 975 kr16 219 kr
Spar 20 %
Kampanje

Julle med 6 Cubb Spisestoler
12 975 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Julle fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i akasie. Matchet med 6 Cubb spisestoler med en ramme i svart aluminium.
Bord
- Lengde: 210 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 88 cm
- Sittehøyde: 43 cm
- Bredde: 56,5 cm
- Dybde: 60,5 cm
- Lengde: 210 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 88 cm
- Sittehøyde: 43 cm
- Bredde: 56,5 cm
- Dybde: 60,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21324 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Akacia/Stål/PVC |
| Serie | Julle |
| Type | Spisegruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Sittedybde | 46,5 cm |
| Sitehøyde | 43 cm |
| Sittebredde | 40,5 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
