





Spisegruppe Venture HomeJulle med 6 Darri Spisestoler
12 423 kr15 529 kr
Spar 20 %
Kampanje

Julle med 6 Darri Spisestoler
12 423 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Julle fra Venture Home. Spisebord med en bordplate i akasie. Sammen med 6 Darri spisestoler med en ramme i svart stål.
Bord
- Lengde: 210 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 83,5 cm
- Sittehøyde: 45,5 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 63,5 cm
- Lengde: 210 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 83,5 cm
- Sittehøyde: 45,5 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 63,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21320 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Stål/Tre/Rotting |
| Serie | Julle |
| Type | Spisegruppe |
| Uttrekkbart | Nej |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 47 cm |
| Sittedybde | 43,5 cm |
| Sitehøyde | 45,5 cm |
| Sittebredde | 42 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
