






Spisegruppe Venture HomeLova 160/240 med 6 Copacabana LenestolerGrå Bord med Sorta Bein, Grå Stol med Sorta Bein
11 407 kr14 259 kr
Spar 20 %
Kampanje

Lova 160/240 med 6 Copacabana Lenestoler
Grå Bord med Sorta Bein, Grå Stol med Sorta Bein11 407 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Lova med seks Copacabana stoler. Bordet har en innleggsplate som lar deg forlenge bordet fra 1600 til 2400 mm.
"Dette er inkludert
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 565 mm
- Dybde: 605 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 750 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben langside: 152 cm
- Høyde til underside av bord: 65 cm
"
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 565 mm
- Dybde: 605 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 750 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben langside: 152 cm
- Høyde til underside av bord: 65 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18563 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Serie | Lova |
| Ileggsplate | Ja |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 465 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Ja |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 405 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
