










Spisegruppe Venture HomeLova 160/240 med 6 Copacabana StolerGrå Bord med Hvite Bein, Grå Stol med Hvite Bein
17 807 kr22 259 kr
Spar 20 %
Kampanje

Lova 160/240 med 6 Copacabana Stoler
Grå Bord med Hvite Bein, Grå Stol med Hvite Bein17 807 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Lova med seks Copacabana stoler. Bordet har en ileggsplate som gjør at du kan forlenge bordet fra 1600 til 2400 mm.
"Dette er inkludert
- 6 stoler
- 1 bord
Stolmål
- Bredde: 570 mm
- Dybde: 980 mm
- Høyde: 1100 mm
Bordmål
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben på langside: 152 cm
- Høyde til underside av bord: 65 cm
"
- 6 stoler
- 1 bord
Stolmål
- Bredde: 570 mm
- Dybde: 980 mm
- Høyde: 1100 mm
Bordmål
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben på langside: 152 cm
- Høyde til underside av bord: 65 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18450 |
| Farge | Hvit/Grå |
| Materiale | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Serie | Lova |
| Ileggsplate | Ja |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 500 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Nei |
| Uttrekkbart | Ja |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aintwood |
| Rygghøyde | 69 cm |
| Sittehøyde | 440 mm |
| Sittebredde | 430 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Montering | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
