






Spisegruppe Venture HomeLova 160/240 med 6 Lova StolerGrå Bord med Sorta Bein, Sort Stol med Sorta Bein
14 567 kr18 209 kr
Spar 20 %
Kampanje

Lova 160/240 med 6 Lova Stoler
Grå Bord med Sorta Bein, Sort Stol med Sorta Bein14 567 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Lova med seks Lova stoler. Bordet har en innleggsplate som gjør at du kan forlenge bordet fra 1600 til 2400 mm.
"Dette er inkludert
- 6 stoler
- 1 bord
Mål Stol
- Bredde: 555 mm
- Dybde: 535 mm
- Høyde: 860 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 152 cm
- Høyde til undersiden av bordet: 65 cm
"
- 6 stoler
- 1 bord
Mål Stol
- Bredde: 555 mm
- Dybde: 535 mm
- Høyde: 860 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 152 cm
- Høyde til undersiden av bordet: 65 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18560 |
| Farge | Sort/Grå |
| Materiale | Aintwood/Aluminium |
| Serie | Lova |
| Ileggsplate | Ja |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 455 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Ja |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 43,5 cm |
| Sittehøyde | 455 mm |
| Sittebredde | 410 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
