







Spisegruppe Venture HomeLova 160/240 med 8 Lova StolerGrå Bord med Sorta Bein, Sort Stol med Sorta Bein
16 967 kr21 209 kr
Spar 20 %
Kampanje

Lova 160/240 med 8 Lova Stoler
Grå Bord med Sorta Bein, Sort Stol med Sorta Bein16 967 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Venture Home Lova spisegruppe med åtte Lova stoler. Bordet har en ileggsplate som gjør at du kan forlenge bordet fra 1600 til 2400 mm.
"Dette er inkludert
- 8 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 555 mm
- Dybde: 535 mm
- Høyde: 860 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 152 cm
- Høyde til underside av bord: 65 cm
"
- 8 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 555 mm
- Dybde: 535 mm
- Høyde: 860 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 740 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 152 cm
- Høyde til underside av bord: 65 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18187 |
| Farge | Sort/Grå |
| Materiale | Aintwood/Aluminium |
| Serie | Lova |
| Ileggsplate | Ja |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 455 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Ja |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 43,5 cm |
| Sittehøyde | 455 mm |
| Sittebredde | 410 mm |
| Antall Sitteplasser | 8 |
