
Spisegruppe Venture HomeMadrid 160/240 med 4 Copacabana Spisestoler
fra11 999 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Madrid med fire Copacabana stoler. Bordet har en innleggsplate som gjør at du kan forlenge bordet fra 1600 til 2400 mm.
"Dette er inkludert
- 4 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 565 mm
- Dybde: 605 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 750 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Avstand mellom ben på langside: 148 cm
- Høyde til undersiden av bordet: 68 cm
"
- 4 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 565 mm
- Dybde: 605 mm
- Høyde: 880 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 750 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Annet
- Avstand mellom ben på langside: 148 cm
- Høyde til undersiden av bordet: 68 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Hvit/Grå, Svart/Svart |
| Materiale | Aluminium/Textilene |
| Serie | Madrid |
| Ileggsplate | Ja |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 465 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Uttrekkbart | Ja |
| Dyna ingår | product_attribute_nei |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 405 mm |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aluminium |
| Bruksområde | Utendørs |


