Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Madrid med åtte Bront-stoler. Bordet har en innleggsplate som gjør at du kan forlenge bordet fra 1600 til 2400 mm.
"Dette er inkludert
- 8 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 550 mm
- Dybde: 620 mm
- Høyde: 1075 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 750 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Øvrig
- Mål mellom ben langside: 148 cm
- Høyde til underside av bord: 68 cm
"
- 8 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 550 mm
- Dybde: 620 mm
- Høyde: 1075 mm
Mål Bord
- Bredde: 1000 mm
- Høyde: 750 mm
- Lengde: 1600-2400 mm
Øvrig
- Mål mellom ben langside: 148 cm
- Høyde til underside av bord: 68 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18826 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Textilene/Aluminium |
| Serie | Madrid |
| Ileggsplate | Ja |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 440 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 63,5 cm |
| Uttrekkbart | Ja |
| Puteinkludert | Nei |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 360 mm |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Aluminium |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 8 |







