





Spisegruppe Venture HomePerla 152 med 6 Leon Stablebare SpisestolerLatte
24 345 kr

Perla 152 med 6 Leon Stablebare Spisestoler
Latte24 345 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe fra Venture Home. Samle vennene dine og nyt en solfylt dag i hagen rundt denne spisegruppen. Spisebordet Perla har bordben i aluminium og en bordplate i naturlig teak. Matches med 6 stk Leon stabile spisestoler i sort stål. Enkel montering kreves.
Bord
- Lengde: 152 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Sittedybde: 40 cm
- Sittebredde: 44,4 cm
- Lengde: 152 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Sittedybde: 40 cm
- Sittebredde: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21745 |
| Farge | Latte |
| Materiale | Aluminium/Teak |
| Serie | Perla |
| Type | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 41 cm |
| Sittedybde | 40 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 44,4 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Bruksområde | Utendørs |
