
Spisegruppe Venture HomePerla 224 med 6 Jefferson Stablebare Spisestoler
24 729 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Spisegruppe fra Venture Home. Samle vennene dine og nyt en solrik dag i hagen rundt denne spisegruppen. Spisebordet Perla har bordben i aluminium og en bordplate i naturlig teak. Matches med 6 stk Jefferson stabelbare spisestoler. Stolens sete er laget av polyester og stolbenene er i svart stål. Enkel montering kreves.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppe fra Venture Home. Samle vennene dine og nyt en solrik dag i hagen rundt denne spisegruppen. Spisebordet Perla har bordben i aluminium og en bordplate i naturlig teak. Matches med 6 stk Jefferson stabelbare spisestoler. Stolens sete er laget av polyester og stolbenene er i svart stål. Enkel montering kreves.
Bord
- Lengde: 220 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Lengde: 66,5 cm
- Bredde: 53 cm
- Høyde: 88 cm
- Sittehøyde: 46 cm
- Sittedybde: 41 cm
- Sittebredde: 44 cm
- Lengde: 220 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Lengde: 66,5 cm
- Bredde: 53 cm
- Høyde: 88 cm
- Sittehøyde: 46 cm
- Sittedybde: 41 cm
- Sittebredde: 44 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21756 |
| Farge | Svart/Tre |
| Materiale | Aluminium/Teak |
| Serie | Perla |
| Type | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 43,5 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittedybde | 41 cm |
| Sitehøyde | 46 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 6 |