



Spisegruppe Venture HomePincy Ø140 med 6 Pincy StolerHvit/Grå
15 205 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Matgruppe Venture Home Pincy Ø140 med 6 Pincy Stoler er en elegant matgruppe med et rundt bord og seks stoler for utendørs bruk. Bordet har en ramme og ben i aluminium med en bordplate i Aintwood. De medfølgende stolene er stablebare og de er laget av aluminium, Textilene og Aintwood. Gruppen krever lett montering.
Varemerke
Beskrivelse
Matgruppe Venture Home Pincy Ø140 med 6 Pincy Stoler er en elegant matgruppe med et rundt bord og seks stoler for utendørs bruk. Bordet har en ramme og ben i aluminium med en bordplate i Aintwood. De medfølgende stolene er stablebare og de er laget av aluminium, Textilene og Aintwood. Gruppen krever lett montering.
"Denne gruppen er tilgjengelig for kjøp i forskjellige utførelser.
Dette er inkludert
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Stol Mål
- Bredde: 580 mm
- Dybde: 850 mm
- Høyde: 1000 mm
Bord Mål
- Høyde: 740 mm
- Diameter: 1400 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 110 cm
- Høyde til underside av bord: 69 cm
"
Dette er inkludert
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Stol Mål
- Bredde: 580 mm
- Dybde: 850 mm
- Høyde: 1000 mm
Bord Mål
- Høyde: 740 mm
- Diameter: 1400 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 110 cm
- Høyde til underside av bord: 69 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18275 |
| Farge | Hvit/Grå |
| Materiale | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Serie | Pincy |
| Ileggsplate | Nei |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 420 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Diameter | 1400 mm |
| Sitehøyde | 435 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 45,5 cm |
| Uttrekkbart | Nej |
| Puteinkludert | Nei |
| Sittebredde | 470 mm |
| Form bord | Rund |
| Topplate | Aintwood |
| Bruksområde | Utendørs |