




Spisegruppe Venture HomeTogo 200x100 cm med 6 Ghana Stoler
20 609 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Skap et elegant blikkfang som imponerer - denne spisegruppen er like iøynefallende som den er holdbar. Spisebordet Togo har en smakfull utførelse med en rektangulær bordplate i hvitt og tre-farget teak, og et understell i hvit aluminium. De lekre teak-detaljene i bordplaten gjør at bordet passer utmerket sammen med spisestolene fra Ghana-serien. Stolene er sammenleggbare og laget i smakfull teak i et ribbet design som gir et svært moderne inntrykk.
Varemerke
Beskrivelse
Skap et elegant blikkfang som imponerer - denne spisegruppen er like iøynefallende som den er holdbar. Spisebordet Togo har en smakfull utførelse med en rektangulær bordplate i hvitt og tre-farget teak, og et understell i hvit aluminium. De lekre teak-detaljene i bordplaten gjør at bordet passer utmerket sammen med spisestolene fra Ghana-serien. Stolene er sammenleggbare og laget i smakfull teak i et ribbet design som gir et svært moderne inntrykk.
Mål for Togo spisebord
Total høyde: 75 cm
Total lengde: 200 cm
Total bredde: 100 cm
Høyde til bordplate: 73 cm
Mål for Ghana stol
Total høyde: 98 cm
Total bredde: 43 cm
Total dybde: 47 cm
Sittehøyde: 45 cm
Setebredde: 41 cm
Total høyde: 75 cm
Total lengde: 200 cm
Total bredde: 100 cm
Høyde til bordplate: 73 cm
Mål for Ghana stol
Total høyde: 98 cm
Total bredde: 43 cm
Total dybde: 47 cm
Sittehøyde: 45 cm
Setebredde: 41 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22750 |
| Farge | Natur/Hvit |
| Materiale | Teak |
| Serie | Togo |
| Type | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 53 cm |
| Sitehøyde | 450 mm |
| Sittebredde | 410 mm |
| Topplate | Aluminium, teak |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittehøyde | 450 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |