





Spisegruppe Venture HomeVirda Ø 150 med 6 Asta StolerHvit
13 139 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Virda med seks Asta stoler.
"Dette inkluderer
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 550 mm
- Dybde: 620 mm
- Høyde: 960 mm
Mål Bord
- Høyde: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 92 cm
- Høyde til underside av bord: 64 cm
"
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 550 mm
- Dybde: 620 mm
- Høyde: 960 mm
Mål Bord
- Høyde: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 92 cm
- Høyde til underside av bord: 64 cm
"
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18736 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Aluminium/Stål/Konstrotting |
| Serie | Virda |
| Ileggsplate | Nei |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 470 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 49 cm |
| Trekkfarge | Grå |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitehøyde | 440 mm |
| Sittebredde | 470 mm |
| Form bord | Rund |
| Topplate | Glas |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittehøyde | 440 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
