
Spisegruppe Venture HomeVirda Ø 150 med 6 Milwa StolerSort Bord, Sort Stol med Grå Dyna
12 699 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Virda med seks Milwa stoler.
Dette er inkludert
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 580 mm
- Dybde: 650 mm
- Høyde: 920 mm
Mål Bord
- Høyde: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Ytterligere
- Mål mellom ben på langside: 92 cm
- Høyde til underside av bord: 64 cm
- 6 stk stoler
- 1 stk bord
Mål Stol
- Bredde: 580 mm
- Dybde: 650 mm
- Høyde: 920 mm
Mål Bord
- Høyde: 740 mm
- Diameter: 1500 mm
Ytterligere
- Mål mellom ben på langside: 92 cm
- Høyde til underside av bord: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Sort/Grå |
| Materiale | Konstrotting/Aluminium/glass |
| Serie | Virda |
| Ileggsplate | Nei |
| Type | Spisegruppe |
| Sittedybde | 460 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 48 cm |
| Trekkfarge | Grå |
| Uttrekkbart | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitehøyde | 480 mm |
| Sittebredde | 500 mm |
| Form bord | Rund |
| Topplate | Glas |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittehøyde | 480 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
