
Spisegruppe Venture HomeVyn med 6 Lumi Spisestoler
fra9 031 krfra13 229 kr
Fra 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Vyn med et spisebord i sort stål og en grå bordplate. Matches sammen med 6 stk Lumi spisestoler med en ramme i sort aluminium og en sete i tau. Bord og stol krever enkel montering.
Bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Høyde: 85 cm
- Bredde: 55 cm
- Dybde: 66 cm
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Høyde: 85 cm
- Bredde: 55 cm
- Dybde: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21562VD |
| Farge | Grå, Sort |
| Materiale | Aluminium/glass |
| Serie | Vyn |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 45 cm |
| Sittedybde | 40 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 44,4 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |


