










Spisegruppe Venture HomeVyn med 6 Pam Spisestoler
17 423 kr21 779 kr
Spar 20 %
Kampanje

Vyn med 6 Pam Spisestoler
17 423 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Vyn med et spisebord i sort aluminium og grått glass. Matches sammen med 6 stk Pam spisestoler med en ramme i sort aluminium og rotting. Bord og stol krever enkel montering.
Bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Høyde: 102 cm
- Bredde: 62 cm
- Dybde: 67 cm
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 100 cm
- Høyde: 74 cm
Stol
- Høyde: 102 cm
- Bredde: 62 cm
- Dybde: 67 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21554 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium/glass/Rotting/Polyester |
| Serie | Vyn |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 70 cm |
| Sittedybde | 47 cm |
| Sitehøyde | 42,5 cm |
| Sittebredde | 48 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
