






Hagestol HillerstorpSolvik HHvit
Nyhet
Spar 25 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
FSC
FSC står for Forest Stewardship Council og er en uavhengig, internasjonal medlemsorganisasjon som jobber for en miljøtilpasset, sosialt ansvarlig og økonomisk levedyktig bruk av verdens skoger. Våre møbler laget av nordlandsk furu er FSC-sertifiserte.
Småland
Møblene i SMÅLAND-kolleksjonen er laget av oss i, nettopp, smålandske Hillerstorp. Kolleksjonen har sine røtter i svensk møbeltradisjon og er en av sommerens mest trofaste venner. I kolleksjonen finnes tidløst moderne klassikere, bygget av nordlandsk FSC-sertifisert kjernefuru, som forbrukeren vil trives i gjennom mange lange utendørssesonger.
Spesifikasjon
- Farge: HHvit
- Utvidbar: Nei
- Montering kreves: Ja
- Materialmerke: FSC®
- Serie: Solvik
- Sammenleggbar: Nei
- Justerbar: Nei
- Materiale: Furu
Mål
- Dybde: 58 cm
- Sitte-dybde: 45 cm
- Sitte-høyde: 40 cm
- Høyde armstøtte: 60 cm
- Bredde: 64 cm
- Høyde: 82 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 1175001077 |
| Farge | Vit |
| Serie | Solvik |
| Produkttype | Fåtölj |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Sittedybde | 45 cm |
| Dybde | 58 cm |
| Bredde | 64 cm |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Nei |
| Kolleksjon | Småland |
| Sitehøyde | 40 cm |
| Høyde | 82 cm |
| EAN-nr | 7319077500171 |
