






Hengekøye HillerstorpAlva Natur
4 589 kr6 119 kr
Spar 25 %
Kampanje

Alva Natur
4 589 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

En smakfull hengekøye i lys naturrotting som kombinerer trend og sjarm i en innbydende helhet. Den myke puten i kremfarget polyester/bomull gir høy komfort og gjør køyen til et favorittsted for hvile og nytelse. Medfølger tau for opphenging, noe som gjør det enkelt å plassere den i et orangeri, drivhus eller veranda.
Varemerke
Beskrivelse
En smakfull hengekøye i lys naturrotting som kombinerer trend og sjarm i en innbydende helhet. Den myke puten i kremfarget polyester/bomull gir høy komfort og gjør køyen til et favorittsted for hvile og nytelse. Medfølger tau for opphenging, noe som gjør det enkelt å plassere den i et orangeri, drivhus eller veranda.
Living
I LIVING-kolleksjonen blandes rene linjer og spennende materialkombinasjoner med innbydende moderne formspråk. Det betyr møbler som man har lyst til å sitte i lenge. La kolleksjonen bli en følgesvenn til det moderne huset eller hvorfor ikke det minimalistisk elegante sommerhuset. LIVING passer overalt hvor utendørslivet er like komfortabelt som avslappet elegant.
Spesifikasjon
- Serie: Alva
- Materiale detalj: Polyester/bomull
- Puter inkludert: Ja
- Antall i pakken: 1
- Farge: Natur
- Montering kreves: Nei
- Materiale: Naturrotting
Mål
- Ryggstøtte høyde: 59 cm
- Sitte dybde: 50 cm
- Sitte bredde: 89 cm
- Bredde: 90 cm
- Nettovekt: 1,6 kg
- Dybde: 62 cm
- Høyde: 102,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4213310014 |
| Farge | Natur |
| Materiale | Naturrotting |
| Serie | Alva |
| Type | Vilfåtölj |
| Kolleksjon | Living |
| Dybde | 62 cm |
| Høyde | 102,5 cm |
| Sittedybde | 50 cm |
| Sittebredde | 89 cm |
| Bredde | 90 cm |
| EAN-nr | 7319071330149 |