
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Texas-puten er 11 cm tykk og er den største og kraftigste puten fra Hillerstorp. Den passer i store hengekøyer og de største tre-møblene i Hillerstorps sortiment som Herregård, Hacienda, Gotland og Laredo.
Spesifikasjon
Materiale: Polyester
Montering kreves: Nei
Mål
Sittedybde: 50 cm
Høyde ryggstøtte: 77 cm
Lengde: 127 cm
Tykkelse: 11 cm
Bredde: 56 cm
Materiale: Polyester
Montering kreves: Nei
Mål
Sittedybde: 50 cm
Høyde ryggstøtte: 77 cm
Lengde: 127 cm
Tykkelse: 11 cm
Bredde: 56 cm
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 90040H |
| Farge | Blå, Blå/Hvit, Grå, Mocca, Sort |
| Materiale | Dralon, Polyester |
| Serie | Texas |
| Type | Pute |
| Lengde | 127 cm |
| Mål | 56x127 cm |
| Garanti | 1 år |
| Tykkelse sittepute | 11 cm |
| Sittedybde | 50 cm |
| Tykkelse | 110 mm |
| Bredde | 56 cm |





