
Materiale
Farge: Grå

Texas Høy
Grå1 489 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Texas-puten er 11 cm tykk og er den største og kraftigste puten fra Hillerstorp. Den passer til store hengekøyer og de største tremøbler i Hillerstorps sortiment, som Herrgård, Hacienda, Gotland og Laredo.
Spesifikasjon
Materiale: Polyester
Montering kreves: Nei
Mål
Sittedybde: 50 cm
Høyde ryggstøtte: 77 cm
Lengde: 127 cm
Tykkelse: 11 cm
Bredde: 56 cm
Materiale: Polyester
Montering kreves: Nei
Mål
Sittedybde: 50 cm
Høyde ryggstøtte: 77 cm
Lengde: 127 cm
Tykkelse: 11 cm
Bredde: 56 cm
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 6000090316 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Polyester |
| Serie | Texas Hög |
| Produkttype | Pute |
| Lengde | 127 cm |
| Mål | 56x127 cm |
| Tykkelse sittepute | 11 cm |
| Sittedybde | 50 cm |
| Tykkelse | 110 mm |
| Bredde | 56 cm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319070903191 |







