
Materiale
Farge: Sage
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Texas-puten er 11 cm tykk og er den største og kraftigste puten fra Hillerstorp. Den passer i store hengekøyer og de største tre-møblene i Hillerstorps sortiment som Herregård, Hacienda, Gotland og Laredo.
Spesifikasjon
- Materiale: Polyester
- Montering kreves: Nei
Dimensjoner
- Sitte dybde: 50 cm
- Ryggstøtte høyde: 77 cm
- Lengde: 127 cm
- Tykkelse: 11 cm
- Bredde: 56 cm
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 6000090602 |
| Farge | Sage |
| Materiale | Polyester |
| Serie | Texas Hög |
| Type | Pute |
| Lengde | 127 cm |
| Mål | 56x127 cm |
| Bredde | 56 cm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319070009022 |








