
Putesett Eden Woodtil Hammock 3-seter HøyBeige
6 849 kr/pk
Farge: Beige
Beskrivelse
Hammocksett med høye ryggputer. Inkluderer 3 puter og 2 sideputer. Passer de fleste hammocker med 3 sitteplasser. 12 cm tykke boksømte sideputer.
Mål
- Sitte dybde: 50 cm
- Sitte bredde: 55 cm
- Tykkelse: 12 cm
- Rygg bredde: 55 cm
- Rygg høyde: 78 cm
- Sitte dybde: 50 cm
- Sitte bredde: 55 cm
- Tykkelse: 12 cm
- Rygg bredde: 55 cm
- Rygg høyde: 78 cm
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 409-4 |
| Farge | Beige |
| Materiale | Cerdalon |
| Produkttype | Putesett |
| Lengde | 10 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 1650 mm |
| Mål | 128x55 cm |
| Tykkelse | 120 mm |
| EAN-nr | 7331889717721 |





