
Hagepute Eden Woodtil Du o Ja Hammocksett
fra1 574 krfra2 099 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dyna Duo passer til både Duo møbler og Hengekøyer, 2 og 3-seters. Putene er boks-sydde med dralon-stoff. Dralon-stoff er et klassisk, vannavstøtende utendørsstoff med høy fargebestandighet.
Andre mål
Sitte dybde: 54 cm
Sitte bredde: 56 cm
Rygg bredde: 54 cm
Sitte dybde: 54 cm
Sitte bredde: 56 cm
Rygg bredde: 54 cm
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Farge | Beige, Blå/Hvit, Marineblå, Sort |
| Materiale | Cerdalon |
| Serie | Duo |
| Produkttype | Pute |
| Lengde | 10 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 560 mm |
| Mål | 134x56 cm |




