




Hagepute med Nakkestøtte Venture HomeCushionOffwhite
647 kr/st 719 kr/stPris/pk 3 882
Spar 10 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Skap et komfortabelt og innbydende blikkfang som imponerer med hjelp av stilige puter til stolene dine! Denne 5-posisjonsputen har en nakkepute for ekstra komfort og er like stilig som den er behagelig. På baksiden er det stropper som holder puten på plass. Lene deg tilbake og sitte komfortabelt i mange timer!
Varemerke
Beskrivelse
Skap et komfortabelt og innbydende blikkfang som imponerer med hjelp av stilige puter til stolene dine! Denne 5-posisjonsputen har en nakkepute for ekstra komfort og er like stilig som den er behagelig. På baksiden er det stropper som holder puten på plass. Lene deg tilbake og sitte komfortabelt i mange timer!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 3102-329 |
| Farge | Offwhite |
| Materiale | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Serie | Cushion |
| Type | Plasseringspute |
| Lengde | 116 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Høyde | 5,5 cm |
| Bredde | 46 cm |
| EAN-nr | 7350133232391 |