Beskrivelse
Stolpute fra Venture Home. En stilig og fulldekkende stolpute til din 5-posisjonsstol. Laget av bomullsfiber og polyester. Selges i 6-pakninger.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1007-318 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Produkttype | Plasseringspute |
| Design | Med huvudkudde |
| Lengde | 116 cm |
| Høyde | 5 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 46 cm |
| EAN-nr | 7350118411476 |




