
Hagepute Venture HomeCushion
fra 584 kr/stfra 649 kr/stPris/pk 3 504
Spar 10 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Putetrekk til 5-posisjonsstol fra Venture Home. Sitt litt ekstra komfortabelt i din utegruppe! Dette stolputetrekket er tilpasset våre sammenleggbare stoler. På baksiden er det to hengsler som hjelper putetrekket med å holde seg på plass. Forleng deilige måltider når du får muligheten til å sitte behagelig lenge!
Varemerke
Beskrivelse
Putetrekk til 5-posisjonsstol fra Venture Home. Sitt litt ekstra komfortabelt i din utegruppe! Dette stolputetrekket er tilpasset våre sammenleggbare stoler. På baksiden er det to hengsler som hjelper putetrekket med å holde seg på plass. Forleng deilige måltider når du får muligheten til å sitte behagelig lenge!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Rød |
| Materiale | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Serie | Cushion |
| Produkttype | Plasseringspute |
| Lengde | 116 cm |
| Høyde | 5,5 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 46 cm |