
Barstol HillerstorpEkeryd
3 937 kr4 599 kr
Spar 14 %
Kampanje

Ekeryd
3 937 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

En komfortabel og moderne møbel i et nett utførelse. Laget av aluminium som er flettet med akryltau. Puter i olefin med quickdry-skum i setet. Quickdry er et unikt fyllmateriale med rask tørkeevne og god sittekomfort. Det er pustende, har åpen cellestruktur og er værbestandig, og fungerer derfor optimalt for utemøbler.
Varemerke
Beskrivelse
En komfortabel og moderne møbel i et nett utførelse. Laget av aluminium som er flettet med akryltau. Puter i olefin med quickdry-skum i setet. Quickdry er et unikt fyllmateriale med rask tørkeevne og god sittekomfort. Det er pustende, har åpen cellestruktur og er værbestandig, og fungerer derfor optimalt for utemøbler.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4010904038 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Ekeryd |
| Type | Barstol |
| Bredde | 560 mm |
| Høyde | 990 mm |
| Dybde | 580 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319079040385 |