
Hagestol HillerstorpHånger
fra1 747 krfra2 329 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Produkttype
Velg Materiale
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Posisjonsstol Hånger fra Hillerstorp. En stilig og lettstelt møbel i aluminium og tekstil. Stolen kan justeres i forskjellige posisjoner og er stablebar.
Days
Kom i gang med utelivet med DAYS! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finner du smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede ved brygga.
Spesifikasjon
Serie: Hånger
Montering kreves: Nei
Justerbar: Ja
Materiale: Aluminium
Mål
Sittebredde: 41 cm
Bredde: 57 cm
Kom i gang med utelivet med DAYS! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finner du smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede ved brygga.
Spesifikasjon
Serie: Hånger
Montering kreves: Nei
Justerbar: Ja
Materiale: Aluminium
Mål
Sittebredde: 41 cm
Bredde: 57 cm
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Grågrön, Hvit/Grå/Beige, Sand, Sort/Grå |
| Materiale | Aluminium/Tekstil, Aluminium/Textilene, Tekstil/Aluminium |
| Serie | Hånger |
| Produkttype | Posisjonsstol, Posisjonstol, Positionsfåtölj |
| Bredde | 570 mm |
| Høyde | 1080 mm |
| Sittedybde | 500 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Ja |
| Dybde | 570 mm |
| Kolleksjon | Days |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Sittebredde | 410 mm |
| Rygghøyde | 69 cm |
| Puteinkludert | product_attribute_nei |
