




Nydala
Sort/Teak1 829 kr
- Tilbake på lager 22.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Nydala er en av Hillerstorps mest populære spisemøbler i aluminium. Produsert med aluminiumsramme og sete- og rygg i textilene. Påkostet i materialvalg og utførelse. Stolen er justerbar og sammenleggbar for god komfort og enkel oppbevaring.
Posisjonsstol som passer like godt ved spisebordet som som solseng, da stolen har sju justerbare posisjoner. Det eneste du trenger å gjøre er å endre helningen. Stolen er dessuten sammenleggbar, så den tar ikke mye plass når den ikke er i bruk. En svært populær stol som du vil ha glede av i mange år fremover. Pute medfølger ikke.
Teak er et klassisk materiale for utendørs bruk. Det er et svært sterkt treslag med høyt naturlig oljeinnhold, og egner seg derfor godt utendørs. Med tiden får teak en gråaktig farge, men hvis du ønsker å bevare den opprinnelige brune nyansen, kan du behandle den med teakolje.
Teak er et klassisk materiale for utendørs bruk. Det er et svært sterkt treslag med høyt naturlig oljeinnhold, og egner seg derfor godt utendørs. Med tiden får teak en gråaktig farge, men hvis du ønsker å bevare den opprinnelige brune nyansen, kan du behandle den med teakolje.
Kundeomtale
Her ser du hva andre kunder synes, anmeldelsene kommer utelukkende fra kunder som har kjøpt produktet. Vi viser alle anmeldelser uansett vurdering for å kunne hjelpe deg med å finne riktig produkt.
Åsa A
Verifisert kunde
for 2 år siden
Så lätta och snygga stolar - passar oss perfekt och är bekväma för lång som kort!
Lars F
Verifisert kunde
for 2 år siden
Stabil, bekväm lätt att underhålla.
Joachim S
Verifisert kunde
for 2 år siden
Lätta att renovera och förvara över vintern. Dessutom vackra vid bordet. Sköna att sitta i även utan dyna! Vi hade 6st nu har vi 10.
Lena
Verifisert kunde
for 3 år siden
Sittvänlig, snygg och passar perfekt i uterummet
Ulf
Verifisert kunde
for 5 år siden
Förväntad kvalitet och funktion
Erica E
Verifisert kunde
for 5 år siden
Jättefina, sköna både med och utan dyna. Lätta att rengöra.
Britt I V S
Verifisert kunde
for 8 år siden
Lätta, sköna o fina trädetaljer. Mycket nöjd.
Lennart E P
Verifisert kunde
for 8 år siden
Bra. Kan rekommendera.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 41114 |
| Farge | Svart/Teak |
| Materiale | Tekstil/Aluminium |
| Serie | Nydala |
| Type | Stol |
| Bredde | 610 mm |
| Høyde | 1100 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Ja |
| Dybde | 750 mm |
| Sittehøyde | 440 mm |
| Kolleksjon | Days |
| EAN-nr | 7319070411146 |
