
Materiale
Farge: Sand

Nydala
Sand1 589 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Nydala er en av Hillerstorps mest populære spisemøbler i aluminium. Produsert med aluminiumsramme og sete- og rygg i textilene. Påkostet i materialvalg og utførelse. Stolen er justerbar og sammenleggbar for god komfort og enkel oppbevaring.
Posisjonsstol som passer like godt ved spisebordet som solstol, siden stolen har syv justerbare posisjoner. Alt du trenger å gjøre er å justere vinkelen. Stolen er også sammenleggbar, så den tar ikke opp så mye plass når den ikke er i bruk. En meget verdsatt stol som du vil ha glede av i mange år fremover. Puten følger ikke med.
Teak er et klassisk materiale for utendørs bruk. Det er en veldig sterk type tre med et høyt naturlig innhold av olje, og er derfor egnet for utendørs bruk. Over tid blir teak gråaktig, men hvis du vil beholde den opprinnelige brune nyansen, må du bare behandle den med teakolje.
Sittedybde: 480 mm
Teak er et klassisk materiale for utendørs bruk. Det er en veldig sterk type tre med et høyt naturlig innhold av olje, og er derfor egnet for utendørs bruk. Over tid blir teak gråaktig, men hvis du vil beholde den opprinnelige brune nyansen, må du bare behandle den med teakolje.
Sittedybde: 480 mm
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2046001053 |
| Type | Stol |
| Materiale | Aluminium |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Ja |
| Farge | Sand |
| Sittedybde | 45 mm |
| Kolleksjon | Days |
| Serie | Nydala |
| Dybde | 750 mm |
| Høyde | 1100 mm |
| Sittehøyde | 440 mm |
| Sitehøyde | 440 mm |
| Bredde | 610 mm |
| EAN-nr | 7319072046100 |






