
Reservedel HillerstorpNydala Armstøtte
fra 378 kr/stfra 504,50 kr/stPris/2-pack 757
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Reservedelspakke bestående av ett venstre og ett høyre armstøtte i Gaumo. Passer til Lyon posisjonsstol.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Lys grå, Mørkegrå |
| Materiale | Gaumo |
| Produkttype | Reservedel |
| Lengde | 100 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Dybde | 100 mm |


