
Solseng Venture HomeCopacabana
fra2 796 kr/stfra3 289 kr/stPris/pk 5 592
Spar 15 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Klassisk solseng i aluminium og textilene. Ryggstøtten på solsengen kan justeres - nyt en behagelig lur eller sitte komfortabelt og lese en god bok! Selges i 2-pakning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Beige, Hvit/Grå, Khaki, Sort |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Kocos |
| Produkttype | Solseng |
| Lengde | 1950 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 290 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| MaksBelastning | 160 Kg |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Liggeplasser | 1 |
| Hjul | Nej |




