
Spisestol HillerstorpLersund
fra3 134 krfra4 179 kr
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En nett, moderne og sofistikert spisestol.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2010601118H |
| Farge | Hvit, Sort |
| Serie | Lersund |
| Type | Spisestol |
| Bredde | 620 mm |
| Høyde | 810 mm |
| Dybde | 580 mm |
| Kolleksjon | Days |


