














Spisestol Venture HomeJefferson
2 033 kr/st2 259 kr/stPris/pk 8 132
Spar 10 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisestol Jefferson fra Venture Home. Fungerer utmerket som en del av en spisegruppe eller alene som en vakker detalj. Laget av polyester og stålbordben. Enkel montering kreves.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1362-022 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Tyg/Rep/Stål |
| Serie | Jefferson |
| Type | Hagestol |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 43,5 cm |
| Dybde | 66,5 cm |
| Høyde | 88 cm |
| Sittedybde | 41 cm |
| Sitehøyde | 46 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Bredde | 53 cm |
| EAN-nr | 7350118410929 |
