
Spisestol Venture HomeSupra 2-pk
fra1 959 kr/stfra2 449 kr/stPris/pk 3 918
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En smakfull og komfortabel stol i grått som passer perfekt til alle middager på terrassen eller uteplassen. Match den med ditt favorittbord og du er klar! Spoga har et tidløst design med nøytrale farger som gjør at stolen kan brukes over en lengre tid.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2076-400V |
| Farge | Hvit/Grå, Sort/Grå |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Supra |
| Type | Spisestol |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 810 mm |
| Dybde | 615 mm |
| Montering | Nei |
| Bruksområde | Utendørs |
| Ben | Aluminium, Tre |


